Productgegevens
Certificering: CE
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 15000
Modelnr.: |
2510 |
Plaattype: |
Porieus drukken |
Structuurtype: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Afdrukgrootte: |
235cm x 63,2cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Volume inktdruppel: |
3.5pl |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
Modelnr.: |
2510 |
Plaattype: |
Porieus drukken |
Structuurtype: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Afdrukgrootte: |
235cm x 63,2cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Volume inktdruppel: |
3.5pl |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
| Apparatuurspecificaties | Details |
|---|---|
| Selectie van spuitkop | Ricoh GEN 5i |
| Printformaat | 235cm X 63,2cm |
| Print hoogte | 0-15cm (Hoogte is aanpasbaar) |
| Apparaat afmetingen | 412cm * 159cm * 144cm |
| Apparaat gewicht | 860kg |
| Print Software | Photoprint / PrintFactory |
| Inkttype | LED Milieuvriendelijke UV-inkt |
| Inkttinten | W+CMYK+ Vernis |
| Maximaal vermogen | 3000W |
| Spuitkop specificaties | Effectieve opening: 1280 |
| Inktdruppelvolume | 3,5PL |
| Spuitkop lengte | 27MM |
| Kleur per spuitkop | 4 |
| Nominale spanning | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. is een distributeur en groothandelsleverancier van UV-printers, single-pass UV-printers, UV-flatbedprinters, UV-bandprinters, bannerprinters en kristalstickerprinters.
Onze fabriek is gevestigd in Panyu Guangzhou, provincie Guangdong, met een oppervlakte van 2500 m². We hebben meer dan 10 R&D-medewerkers en 150 werknemers in dienst. Onze activiteiten zijn ISO-gecertificeerd met strikte kwaliteitscontrole en productiebeheer. We ondersteunen OEM- en ODM-diensten.
Met meer dan 10 jaar ervaring in de productie van UV-printers hebben we positieve feedback ontvangen van onze klanten wereldwijd. We exporteren naar Frankrijk, Duitsland, Vietnam, India en andere landen. Onze producten hebben CE- en RoHS-certificering.