Productgegevens
Certificering: CE
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 15000
Modelnr.: |
2510 |
Plaat: |
Porieus drukken |
Structuur: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Mondstukselectie: |
Ricoh GEN 5i |
Afdrukgrootte: |
235cm x 63,2cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
Modelnr.: |
2510 |
Plaat: |
Porieus drukken |
Structuur: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Mondstukselectie: |
Ricoh GEN 5i |
Afdrukgrootte: |
235cm x 63,2cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
Geavanceerde 360-graden inkjet cilinder UV-printer ontworpen voor hoogwaardige ronde printtoepassingen met precisietechniek en intelligente functies.
| Apparatuur Model | CF-2510 (Duplex) |
|---|---|
| Spuitkop Selectie | Ricoh GEN 5i |
| Printgrootte | 235cm × 63,2cm |
| Print Hoogte | 0-15cm (Aanpasbaar) |
| Apparatuur Grootte | 412cm × 159cm × 144cm |
| Apparatuur Gewicht | 860kg |
| Print Software | Photoprint / PrintFactory |
| Ink Type | LED Milieuvriendelijke UV-inkt |
| Ink Kleuren | W + CMYK + Vernis |
| Maximaal Vermogen | 3000W |
| Spuitkop Specificaties | Effectief Mondstuk: 1280 |
| Ink Druppel Volume | 3,5PL |
| Spuitkop Lengte | 27MM |
| Enkele Spuitkop Kleur | 4 |
| Nominale Spanning | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. is een toonaangevende distributeur en groothandelaar van UV-printers, waaronder single-pass UV-printers, UV-flatbedprinters, UV-mesh belt printers, bannerprinters en kristallen labelprinters.
Onze fabriek, gelegen in Panyu Guangzhou, provincie Guangdong, beslaat 2500 m² met meer dan 10 R&D-medewerkers en 150 werknemers. We handhaven ISO-certificering met strikte kwaliteitscontrole en productiebeheer, en ondersteunen zowel OEM- als ODM-services.
Met meer dan 10 jaar ervaring in de productie van UV-printers hebben we positieve feedback ontvangen van klanten wereldwijd en exporteren we naar Frankrijk, Duitsland, Vietnam, India en andere landen. Onze producten zijn gecertificeerd volgens CE- en RoHS-normen.