Productgegevens
Certificering: CE
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 15000
Modelnr.: |
2510 |
Plaattype: |
Porieus drukken |
Structuurtype: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund Systeem: |
Windows2000 |
Afdrukgrootte: |
235cm x 63,2cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Volume inktdruppel: |
3.5pl |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
Modelnr.: |
2510 |
Plaattype: |
Porieus drukken |
Structuurtype: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund Systeem: |
Windows2000 |
Afdrukgrootte: |
235cm x 63,2cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Volume inktdruppel: |
3.5pl |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
Automatische UV-printer met hoge precisie, ontworpen voor het printen op flessen, plastic containers, mokken, keramische bekers en andere cilindrische objecten met 360-graden dekking.
| Model | CF-2510 (Duplex) |
| Spuitkop Type | Ricoh GEN 5i |
| Printformaat | 235cm × 63,2cm |
| Print Hoogte | 0-15cm (Aanpasbaar) |
| Apparatuur Afmetingen | 412cm × 159cm × 144cm |
| Apparatuur Gewicht | 860kg |
| Print Software | Photoprint / PrintFactory |
| Ink Type | LED Milieuvriendelijke UV-inkt |
| Ink Kleuren | W + CMYK + Vernis |
| Maximaal Vermogen | 3000W |
| Spuitkop Specificaties | Effectief mondstuk: 1280, Druppelvolume: 3,5PL, Lengte: 27MM, Kleur per spuitkop: 4 |
| Nominale Spanning | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. is gespecialiseerd in UV-printoplossingen, waaronder UV-printers, single-pass UV-printers, UV-flatbedprinters, UV-mesh belt printers, bannerprinters en kristal-labelprinters.
Onze fabriek van 2500 m² in Panyu, Guangzhou, heeft meer dan 10 R&D-medewerkers en 150 werknemers. We beschikken over ISO-certificering met strikte kwaliteitscontrole en productiebeheer. Met ondersteuning voor OEM- en ODM-services hebben we meer dan 10 jaar ervaring in de productie van UV-printers met positieve feedback van klanten wereldwijd.
We exporteren naar Frankrijk, Duitsland, Vietnam, India en andere landen. Alle producten dragen CE- en RoHS-certificering.