Productgegevens
Certificering: CE
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 15000
Modelnr.: |
2510 |
Plaat: |
Porieus drukken |
Structuur: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Type mondstuk: |
Ricoh GEN 5i |
Afdrukgrootte: |
235 cm x 63,2 cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
Modelnr.: |
2510 |
Plaat: |
Porieus drukken |
Structuur: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Type mondstuk: |
Ricoh GEN 5i |
Afdrukgrootte: |
235 cm x 63,2 cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
Een geavanceerde UV-printersoplossing die is ontworpen voor hoogprecieze digitale drukwerk op verschillende materialen, waaronder glas, flessen, cilinders en conische objecten.
| Model van de uitrusting | CF-2510 (Duplex) |
|---|---|
| Selectie van het spuitstuk | Ricoh GEN 5i |
| Afdrukgrootte | 235 cm × 63,2 cm |
| Afdrukhoogte | 0-15 cm (aanpasbaar) |
| Grootte van de apparatuur | 412 cm × 159 cm × 144 cm |
| Gewicht van de apparatuur | 860 kg |
| Druksoftware | Fotoprint / PrintFactory |
| Type inkt | LED milieubescherming UV-inkt |
| Inktkleuren | W + CMYK + lak |
| Maximaal vermogen | 3000 W |
| Specificaties van de spuitstuk | Effectieve opening: 1280 |
| Inktdruppelvolume | 3.5PL |
| Lange spuitstuk | 27 mm |
| Kleur van het enkel mondstuk | 4 |
| Nominale spanning | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. is gespecialiseerd in de distributie en groothandel van UV-printers, met inbegrip van UV-printers met een enkele doorgang, UV-platbedprinters, UV-maasbandprinters, bannerprinters,met een vermogen van meer dan 10 W.
Onze fabriek van 2500 m2 in Panyu, Guangzhou, Guangdong Provincie, heeft meer dan 10 personeelsleden voor onderzoek en ontwikkeling en 150 werknemers.We handhaven ISO certificering met strikte kwaliteitscontrole en productie management systemen.
Met meer dan 10 jaar ervaring in de productie van UV-printers ondersteunen wij OEM- en ODM-diensten en exporteren naar Frankrijk, Duitsland, Vietnam, India en andere landen.Onze producten hebben CE en RoHS certificaten.