Productgegevens
Certificering: CE
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 15000
Modelnr.: |
2510 |
Plaattype: |
Porieus drukken |
Structuurtype: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Type mondstuk: |
Ricoh GEN 5i |
Afdrukgrootte: |
235 cm x 63,2 cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
Modelnr.: |
2510 |
Plaattype: |
Porieus drukken |
Structuurtype: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Type mondstuk: |
Ricoh GEN 5i |
Afdrukgrootte: |
235 cm x 63,2 cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
| Apparatuur Model | CF-2510 (Duplex) |
|---|---|
| Spuitkop Selectie | Ricoh GEN 5i |
| Print Afmeting | 235cm × 63.2cm |
| Print Hoogte | 0-15cm (Aanpasbaar) |
| Apparatuur Afmeting | 412cm × 159cm × 144cm |
| Apparatuur Gewicht | 860kg |
| Print Software | Photoprint / PrintFactory |
| Inkjet Type | LED Milieuvriendelijke UV Inkt |
| Inkjet Kleuren | W + CMYK + Vernis |
| Maximaal Vermogen | 3000W |
| Spuitkop Specificaties | Effectieve opening: 1280 | Druppelvolume: 3.5PL | Lengte: 27MM | Kleur per spuitkop: 4 |
| Nominale Spanning | 240V 50/60HZ |