Productgegevens
Certificering: CE
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 15000
Modelnr.: |
2510 |
Plaat: |
Porieus drukken |
Structuur: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Type mondstuk: |
Ricoh GEN 5i |
Afdrukgrootte: |
235cm x 63,2cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
Modelnr.: |
2510 |
Plaat: |
Porieus drukken |
Structuur: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Type mondstuk: |
Ricoh GEN 5i |
Afdrukgrootte: |
235cm x 63,2cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
| Apparatuur Model | CF-2510 (Duplex) |
|---|---|
| Spuitkop Selectie | Ricoh GEN 5i |
| Printgrootte | 235cm × 63,2cm |
| Print Hoogte | 0-15cm (Hoogte is aanpasbaar) |
| Apparatuur Grootte | 412cm × 159cm × 144cm |
| Apparatuur Gewicht | 860kg |
| Print Software | Photoprint / PrintFactory |
| Ink Type | LED Milieuvriendelijke UV Inkt |
| Ink Kleuren | W + CMYK + Vernis |
| Maximaal Vermogen | 3000W |
| Effectieve Opening | 1280 |
| Inkt Druppel Volume | 3,5 PL |
| Spuitkop Lengte | 27MM |
| Enkele Spuitkop Kleur | 4 |
| Nominale Spanning | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. is een distributeur en groothandelsleverancier van UV-printers, single-pass UV-printers, UV-vlakbedprinters, UV-gaasbandprinters, bannerprinters en kristalstickerprinters. Onze fabriek is gevestigd in Panyu Guangzhou, provincie Guangdong met een oppervlakte van 2500 m². Er zijn meer dan 10 R&D-medewerkers en 150 werknemers. We hebben ISO-certificering met strikte kwaliteitscontrole en productiebeheer. We ondersteunen OEM- en ODM-services en produceren al meer dan 10 jaar UV-printers, waarbij we positieve feedback van onze klanten ontvangen. We exporteren naar Frankrijk, Duitsland, Vietnam, India en andere landen. Onze producten hebben CE- en RoHS-certificering.