Productgegevens
Certificering: CE
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 15000
Modelnr.: |
2510 |
Plaat: |
Porieus drukken |
Structuur: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Type mondstuk: |
Ricoh GEN 5i |
Afdrukgrootte: |
235cm x 63,2cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
Modelnr.: |
2510 |
Plaat: |
Porieus drukken |
Structuur: |
Flat-bed Cilinderpers |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Type mondstuk: |
Ricoh GEN 5i |
Afdrukgrootte: |
235cm x 63,2cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Selectie spuitkop | Ricoh GEN 5i |
| Printformaat | 235 cm × 63,2 cm |
| Print hoogte | 0-15 cm (aanpasbaar) |
| Afmetingen apparatuur | 412 cm × 159 cm × 144 cm |
| Gewicht apparatuur | 860 kg |
| Printsoftware | Photoprint / PrintFactory |
| Inkttype | LED milieubeschermende UV-inkt |
| Inkttinten | W + CMYK + Vernis |
| Maximaal vermogen | 3000W |
| Effectief mondstuk | 1280 |
| Inkt druppelvolume | 3,5 PL |
| Lengte spuitkop | 27 MM |
| Kleur per spuitkop | 4 |
| Nominale spanning | 240V 50/60HZ |