Productgegevens
Certificering: CE
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 15000
Modelnr.: |
2510 |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Type mondstuk: |
Ricoh GEN 5i |
Afdrukgrootte: |
235cm x 63,2cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Volume inktdruppel: |
3.5pl |
Mondstuk lengte: |
27 mm |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
Modelnr.: |
2510 |
Afdrukinterface: |
USB3.0 |
Afdruksnelheid: |
7.5CPI |
Gesteund systeem: |
Windows2000 |
Type mondstuk: |
Ricoh GEN 5i |
Afdrukgrootte: |
235cm x 63,2cm |
Afdrukhoogte: |
0-15 cm |
Grootte van uitrusting: |
412 cm * 159 cm * 144 cm |
Gewicht van de uitrusting: |
860KG |
Inkttype: |
LED milieubescherming UV-inkt |
Inkt kleur: |
W+CMYK+ Vernis |
Maximaal vermogen: |
3000W |
Volume inktdruppel: |
3.5pl |
Mondstuk lengte: |
27 mm |
Nominale spanning: |
240 V 50/60 Hz |
| Apparatuur model | CF-2510 (Duplex) |
| Nozzle selectie | Ricoh GEN 5i |
| Printformaat | 235cm × 63,2cm |
| Print hoogte | 0-15cm (aanpasbaar) |
| Apparatuur grootte | 412cm × 159cm × 144cm |
| Apparatuur gewicht | 860kg |
| Print software | Photoprint / PrintFactory |
| Inkttype | LED milieuvriendelijke UV-inkt |
| Ink kleuren | W+CMYK+Vernis |
| Maximaal vermogen | 3000W |
| Effectieve opening | 1280 |
| Ink druppelvolume | 3,5PL |
| Nozzle lengte | 27MM |
| Enkele nozzle kleur | 4 |
| Nominale spanning | 240V 50/60HZ |
Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. is gespecialiseerd in de distributie en groothandel van UV-printers, waaronder single-pass UV-printers, UV-flatbedprinters, UV-mesh belt printers, bannerprinters en kristal label printers.
Onze fabriek van 2500 m² in Panyu, Guangzhou, heeft meer dan 10 R&D-medewerkers en 150 werknemers. We beschikken over ISO-certificering met strikte kwaliteitscontrole en productiebeheer. We ondersteunen OEM- en ODM-services met meer dan 10 jaar ervaring in de productie van UV-printers.
Onze producten worden wereldwijd geëxporteerd naar Frankrijk, Duitsland, Vietnam, India en andere landen, met CE- en RoHS-certificeringen.